Lego Arıların ve Arı Kovanlarının Bakımı 10419 | Lego | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
729,99 TL 579,99 TL
21%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

2 yaş ve üstü çocuklar için eğitici LEGO DUPLO Arıların ve Arı Kovanlarının Bakımı oyuncağıyla oyun saatlerine hareket katın. Bu doğa oyuncağı, küçük çocuklara ve doğaya iyi bakmayı ve sürdürülebilir bir şekilde yaşamayı öğretmeye yardımcı olur.

Çocuklar için bu uygulamalı doğa oyuncağında 2 sevimli arı figürü, bal peteği parçalı bir arı kovanı, çiçekleri ve sürülebilir bir kamyon bulunur. Okul öncesindeki programlarda, bitkilerin iyi bakıldıklarında arıların o çok sevdiğimiz balı yapmak için gerekli yiyecekleri yiyebilmeleri öğretilir.

Küçük çocuklar, oyuncak çiçek saplarını inşa ederek büyürken küçük kaslar gelişir. Oyuncak arılarının nektar süreçlerini, sonra kovana giderek artan hayal gücüyle mevcut eğlenceli oyunlar oynuyorlar. Bu set ayrıca 2 adet LEGO DUPLO figürü içerir. Okul öncesi dönemdeki çocuklar, figürlerini toplayıp toplamalarına, oyuncak kamyona yükleyip pazarlamalarına götürmelerine yardımcı olurlar.

LEGO DUPLO gelişim oyuncağı hediyeleri, okul öncesi yaştaki çocukların anne babaları ve bakıcılarıyla eğlenceli eğitici anlarını paylaşmalarını sağlar.

Arı gibi önemli bir böceğin yaşam anlayışıyla minikleri heyecanlandırın! LEGO® DUPLO® Arıların ve Arı Kovanlarının bakımı, okul öncesi dönemdeki bölümler, bu önemli tozlaştırıcıların nasıl yaşadığını ve balın nasıl öğretildiğini öğreten renkli bir yapım setidir. Küçük çocuklar çiçeklerin büyümesi için su verir. Arılar nektarı kovanlarına götürülür ve bal peteğini yapar. Büyükanne ve erkek çocuk figürleri, balı topları ve sürülebilir kamyonlarıyla kavanozları pazara götürülebilir.

 

Okul öncesi çağdaki çocuklar için bu eğitici oyuncak, bir büyükanne ve çocuk olmak üzere 2 LEGO DUPLO bulunur ve 2 arı, ayrıca bir arı kovanı içerir. Küçük çocukların su depolarıyla çiçekleri sular, çiçeklerin saplarına parçalarla çoğalır, balı toplayarak sürülebilir kamyona yükler.

 

Küçük çocuklar, oyuncak kamyonun kasası LEGO DUPLO figürlerinin ballı çay içebileceği bankalı bir bakışla büyürken küçük kaslar gelişir. LEGO DUPLO Kasabası paketleri, okul öncesindeki çağdaki çocukların yaşadıkları dünyayı anlamalarına yardımcı olması, kendini ifade ve küçük kas becerilerini geliştirir.

 

22 parçalı setin 12 cm, genişliği 44 cm, derinliği 8 cm'dir.

 

Parça sayısı: 22

Kutu ölçüsü: 26,2 x 22,2 x 9,5 cm

Ağırlık: 0,416 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor