Fisher Price Eğlenceli Dostum Kar Leoparı HKD64 | Fisher Price | Anne ve Bebek | Toolstoy
899,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Dünya Doğayı Koruma Vakfı'nın dikkatleri üzerine çektiği hayvanlardan ilham alan Fisher-Price Planet Friends Eğlenceli Dostum Kar Leoparı duyusal gelişime yardımcı oyuncak, %95 oranında geri dönüştürülmüş plastikten yapılan kumaştan üretilmiştir ve sorumlu ormancılığı desteklemek için FSC sertifikalı ambalaj kullanılır. Bu pelüş oyuncakta, bebeğinizin duyularını harekete geçiren saten kumaşlar, yumuşak tüylü hışırtılı çizmeler ve yüksek kontrastlı renkler yer alır.

 

İnce motor becerilerini geliştiren eğlenceli aktiviteler arasında çekilebilir bacaklar, düğmesi kaydırılabilir pantolon askısı ve bebeğinizin keşfetmesi için oyuncağın kolunda hareketli bir bilezik bulunur. Bu oyuncak, evde veya seyahat ederken bebeğiniz için güvenlik hissi sağlamaya yardımcı olabilir ve makinede yıkanabilir. ?Sevimli kar leoparı pelüş oyuncak, bebeğinizi keyiflendirmek için eğlenceli aktiviteler sunar.

 

%95 oranında geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış kumaş kullanılır ve FSC sertifikalı ambalajlarda gelir. ?Yüksek kontrastlı renkler, yumuşak saten kumaşlar ve duyusal oyun için tüylü, hışırtılı botlar. Hareketli aktiviteler arasında çekilebilir bacaklar, kaydırılabilir pantolon askısı ve yumuşak bir bilezik bulunur.

 

Fisher Price Eğlenceli Dostum Kar Leoparı Pelüş, bebeğinizi sevindirecek ve eğlendirecek eğlenceli aktiviteler içerir. İlgi çekici duyusal oyunlar ile bebeklerin keyifli vakit geçirmesine ve onların oynayarak yeni şeyler öğrenmesine yardımcı olur. Bebeklerin hem eğlenirken hem öğrenmesi için harika bir eğitici içeriğe sahiptir

 

Kutu ölçüsü: 33 x 8 x 25 cm

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor