Thomas ve Arkadaşları - Birleştir ve Oyna Ray Seti HNP81 | Thomas ve Friends | Araçlar | Toolstoy
1.549,99 TL 981,99 TL
37%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Thomas ve Arkadaşları oyuncak tren setlerini genişletebilir veya tamamen yeni kendi demiryollarını oluşturabilir. Bu ray genişletme paketi, düz, eğik ve yükselen ray parçaları dahil olmak üzere çeşitli ray ve oyun parçaları içerir. Çocuklar, tüm parçaları kovada saklayabilir ve ardından kovayı ve kapağını demiryoluna dahil ederek daha heyecanlı bir demiryolu oyunu oluşturabilir.

 

Bu ray genişletme setiyle çocuklar kendi Thomas ve Arkadaşları oyuncak tren demiryollarını oluşturabilir. 3 yerleşim düzeni önerisi ve sınırsız olasılık: Diğer Thomas ve Arkadaşları tren setleriyle uyumlu düz, eğri ve yükselen ray parçaları içerir.

 

2'si 1 arada kova: Kapak ve kova, çocukların raylarında tren geçişleri olarak kullanılabilir ve ardından tüm ray parçaları için bir depolama işlevi görür. Ray parçaları, aksesuarlar ve oyun parçaları, ahşap hariç, tüm Thomas ve Arkadaşları tren setleriyle uyumludur.

 

Çocukların; el-göz koordinasyonlarının, oyun kurma yeteneklerinin ve hayal güçlerinin gelişmesine katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine yardımcı olur.

 

Kutu ölçüsü: 23,5 x 20,5 x 28 cm

 

Ağırlık: 1,460 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor