Uno Dos HNN01 | Kutu Oyunları | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
269,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Ünlü Uno oyunundan ilham alan yeni Dos kart oyununu keşfedin.

İki kartla oynayın, renkleri, kartları eşleştirin ve puan toplayın! Tüm kartları atmak için strateji gereklidir! Oyunun başında masaya iki kart konur. Oyuncular teker teker bir kart çekmeli veya bırakmalıdır.

Sayının (1 ile 10 arasında) ortadaki iki karttan biri ile eşleşmesi gerekir. Bir kartı yerleştirdikten sonra, çekme destesinden yeni bir kartla kaplarsınız. Renk ve numara eşleşirse ikinci kez oynayabilirsiniz. 2 numaralı kartlar bir tür jokerdir ve herhangi bir takım elbiseye yerleştirilebilir. Hashtag kartları aynı takımın tüm numaralarına yerleştirilebilir.

Tüm kartlarından ilk kurtulan kim olacak? Küçüklerin aileleriyle biraz zaman geçirmeleri için erişilebilir, hızlı ve kolay bir kart oyunu.

Oyunun yeni versiyonunda elinizde iki kart kaldığında "Dos!" diye bağırmanız gerekiyor. Eğer yapmazsan ve başka bir oyuncu tarafından "yakalanırsan", iki kart almalısın.

 

UNO yıllardır oldukça popüler olmuştur, şimdi çift doz DOS eğlencesine hazırlanın! Yenilenen kurallarıyla DOS artık daha basit ama hâlâ ilk seri kadar eğlenceli ve heyecanlı. İki kartınız kaldığında, 'dos!' diye bağırmayı unutmayın.

 

Ürün ölçüsü: 5 x 30 x 30 cm

Kutu ölçüsü: 11 x 9 x 2 cm

Ağırlık: 0,179 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor