Monopoly Barbie G0038 | Kutu Oyunları | Eğitici Oyuncaklar | Toolstoy
1.539,99 TL 1.249,99 TL
19%

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Monopoly: Barbie Edition masa oyunuyla Barbie dünyasını daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin! Bu heyecan verici oyun, oyuncuların Barbie'nin muhteşem dünyasına adım atmalarına, onun ikonik pembe ayakkabılarını giymelerine ve en büyük Barbie kralı olma hayallerinin peşinden gitmelerine olanak tanıyor.

İşleyiş şekli şöyledir: Her oyuncu, hayallerinin peşinden gitmek için altı Barbie kariyeri arasından seçim yaparak bir Her Şey Ol kartını seçer. Barbie pembe jetonuyla tahtada dolaşıyorlar, Barbie hayal dünyalarındaki sokakları satın alıyorlar ve onları DreamHouse'larla zenginleştiriyorlar. Barbie zarıyla bir "B" atarlarsa, benzersiz Her Şey Olabilir becerilerini açığa çıkararak rakiplerine karşı avantaj elde edebilirler.

Oyuncular ayrıca Dream Career ve Dream Closet kartlarını çekerek kariyerlerini ve moda hedeflerini gerçekleştirebilirler. Dream Camper gibi ikonik Barbie araçları Taşıma alanlarında belirerek oyuncuların bir sonraki Taşıma alanına şık bir şekilde seyahat etmelerine olanak tanıyor.

Nihai hedef, en büyük Barbie dünyasını yaratmak ve kazanan olarak ortaya çıkmak! Monopoly: Barbie Edition, hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun, aile toplantıları, tatiller ve daha fazlası için mükemmel olan harika bir masa oyunudur. Aileler ve 8 yaş ve üzeri çocuklar, özellikle de Barbie bebeklerine bayılan ve Monopoly masa oyunları oynamaktan hoşlananlar için mükemmel bir hediye olan ilgi çekici bir iç mekan oyunudur. Öyleyse Barbie dünyasına adım atın, hayallerinizin peşinden gidin ve bu heyecan verici masa oyunu macerasında hepsini fethetmeyi hedefleyin!

Özellikler:

  • Boyutlar (cm) (Y x G x D) - 40 x 4,1 x 26,6
  • Yaş 5+

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor