LOL Tots Surprise Su Balonu Sürprizi ILL505068 | Oyun Setleri | Toolstoy
649,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

L.O.L Surprise! Su Balonu Sürprizi™ bebekleri ile eğlenceye hazır mısın ?
L.O.L.'in en son yeniliği olan gerçek su balonu saçları  keşfedin! Bu bebeklerin pek çok sürprizi ve oynamanın ise 4 eğlenceli yolu var!
Ortaya çıkarılacak benzersiz balon saç stilleri ile Tek Boynuzlu At, Fresh, Şeker gibi birbirinden güzel biriktirilebilir 9 karakteri biriktir !
Her bebek, iki farklı stilde balonla (klasik ve yumuşacık) ve kutusundan çıkarabileceğiniz muhteşem aksesuarlarıyla birlikte geliyor!
Ürünle birlikte verilen adaptörü kullanarak klasik tarzdaki balonlarınızı suyla doldurun, ardından sürpriz aksesuarı ortaya çıkartmak için balonu ŞLAK diye atarak görebileceğiniz en eğlenceli kutu açma deneyimini yaşayın! 
Balonlarınızı doldurmanın iki yolu var! Yumuşacık balonlarınızı tek bir tıklamayla bebeğinizin saçına takın, ardından birlikte verilen şişeyi kullanarak onu "besleyin", o içerken yumuşak balonu dolacak ve muhteşem bir balon saç modeli ortaya çıkacak! Balonları doldurmak için birlikte verilen adaptörü bir şişeye veya musluğa da takabilirsiniz! Yumuşacık balonlar güzel ışıltılarla doludur ve sonsuz eğlence için tekrar tekrar kullanılabilir! Daha da fazla eğlence için şişenizi su fışkırtma oyuncağı olarak da kullanın! L.O.L Surprise! Su Balonu Sürprizi™ 8 sürpriz içeriyor: (1) L.O.L. Surprise! Su Balonu Sürprizi™!  bebeği; (2) Kıyafet; (3) Ayakkabılar; (4) Şişe; (5) Aksesuar; (6) 1 veya 2 Yeniden Kullanılabilir Yumuşak Balon; (7) 6 Klasik Balon; (8) Çıkartma. Ve 4 şekilde oynanır! 9 L.O.L.Surprise Su Balonu Sürprizi™ karakterlerinin tamamını toplayın.
Şık saçları, giymesi eğlenceli kıyafetleri ve çok sayıda ayrıntılı aksesuar parçasıyla sürpriz koleksiyonluk bebekler, çocuklar için yaratıcı taklit oyunlarını destekleyerek onlar için mükemmel bir oyuncak ve oyun seti oluşturur! Doğum günü hediyesi ve herhangi bir özel gün hediyesi olarak kardeşler ve arkadaşlarla saatlerce oyun oynama olanağı sağlar!

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor