Jurassic World Mega Kükreme - Blue Figürü HVB44 | Karakterler | Toolstoy
1.299,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Mavi'yi elektronik dokunuşlarla yenileyen bu figür, tüyler ürperten kükremesi, besleme özelliği ve eğlenceli sesleriyle genç dinozor hayranlarını çok heyecanlandıracak. Dinozorun sağ bacağını ileri geri oynattıkça çenesi giderek açılır ve daha yüksek sesle kükrer. 'Biftek' aksesuarı, besleme oyunlarını teşvik eder. Dinozor bifteği sesli bir şekilde çiğneyerek yer ve hatta geğirir. Dinozorları seven 4 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir hediyedir!

 

Kükreyen ve çiğneyen dinozor! Kükreyen dinozor Mavi, korkunç kükreme ve çiğneme sesleri ile Jurassic World'deki dinozor seslerine hayat veriyor. Mavi'nin sağ bacağını ileri geri oynatın ve çenesini genişçe açıp sesli bir şekilde kükremesini dinleyin! Esnek çene! Esnek çene kasları, 20 cm'lik dinozorun çenesini genişçe açmasını sağlar. Afiyet olsun! Sete dahil olan 'atıştırmalık' aksesuar, besleme oyunlarını teşvik eder. Dinozor yemeğini yerken çiğneme sesleri çıkarır. Kükreme eğlencesi!

 

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar onların sosyalleşmelerine katkı sağlar.

 

Kutu içerisinde; dinozor ve biftek aksesuarı bulunmaktadır.

 

Ürün; 3 x LR44 pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

 

Kutu ölçüsü: 21,5 x 10 x 22 cm

 

Ağırlık: 0,600 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor