Harry Potter - Ana Karakter Bebekler GCN30 | Karakterler | Toolstoy
549,99 TL

Sepete Ekle
Saat 14.00'e Kadar     300 TL Üzeri            İnternete
   Aynı Gün Kargo      Ücretsiz Kargo         Özel Fiyat

  

 

Genç hayranlar; Harry Potter, Ron Weasley, Hermione Granger ve Ginny Weasley bebeklerinin yanı sıra Hogwarts'ın en ikonik profesörleri Profesör Dumbledore ve Profesör McGonagall bebeklerini koleksiyonlarına ekleyebilir. Bebeklerin her biri, efsanevi film serisindeki karakterlere tıpatıp benzer ve Hogwarts üniforması giyer.

 

Boyun, omuz, kalça, diz, dirsek ve bilekte toplam on bir "ekleme" sahip cadı ve sihirbaz bebekler, aksiyon dolu hikaye anlatımı ve büyüleyici pozlar için her an hazır! Bebekler, filmdeki karakterleriyle uyuşan kendilerine özgü asalara sahiptir, bu da büyüler yapmak ve hayal gücünü destekleyen oyunları teşvik etmek için mükemmeldir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

 

Harry Potter hayranları, filmlerden en sevdikleri hikayeleri canlandırırken ve kendi hikayelerini yaratırken çok eğlenecek!

 

Her bir bebek, meşhur Harry Potter film serisindeki hayranların en sevdiği karakterler temel alınarak tasarlanmıştır.

 

Kıyafetler, ikonik Hogwarts üniformalarını temel alır. Bebekler, hayranların en sevdikleri karakterlere büyüler ve tılsımlar yaptırmak için kullanabileceği kendilerine özel asalarla gelir.

 

Bebekler, Lord Voldemort'u yenme görevinde aksiyon dolu hikaye anlatımına olanak tanıyan on bir "ekleme" sahiptir ve birçok farklı şekilde poz verebilir.

 

Harry Potter ve arkadaşları birlikte daha güçlü! Genç hayranlar, en sevdikleri karakterleri koleksiyonlarına ekleyerek eğlenceyi katlayabilir ve oyun olasılıklarını artırabilir.

 

Kutu ölçüsü: ‎20,5 x 6,6 x 32,7 cm

 

Ağırlık: 0,21 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor